SPORT

Bardzo udany turniej gwiazdkowy dla karateków z Wasilkowa

W sobotę (02.12) w Szkole Podstawowej w Sokołach odbył się turniej gwiazdkowy SHOOTING STAR. Okazał się on bardzo udanym dla występujących tam zawodników reprezentujących Kyokushin Team Wasilków. Wielu z nich wywalczyło najwyższy stopień podium.

W konkurencjach sprawnościowych zawodnicy z Wasilkowa nie pozostawili złudzeń, kto w tym turnieju jest najlepszy. W obu grupach wiekowych zajęli wszystkie 3 pierwsze miejsca na podium.

3. Stanisław Sienkiewicz

W walkach zawodnicy Kyokushin Team Wasilków, zdobyli łącznie 19 medali z czego, aż 8 w kolorze złotym, 6 srebrnych i 5 brązowych.

Złotymi medalami mogą się poszczycić:

Julia Skuza, Karolina Raczko, Kalina Nikolajczyk, Antoni Sawicki, Antoni Sienkiewicz, Patryk Zaniewski, Małgorzata Grynczel, Damian Zaniewski.

Srebrne medale otrzymali:

Hanna Piechowska, Artur Skuza, Izabela Czyżewska, Stanisław Sienkiewicz, Juliusz Adamczewski, Karolina Matulewicz

Natomiast brązowe medale przypadły w udziale :

Julii Wróblewskiej, Annie Loryś, Wojciechowi Loryśowi, Krzysztofowi Kiriewowi, Borysowi Mancewiczowi.

Wszystkim odznaczonym i ich trenerowi Panu Mirosławowi Jurowczykowi, serdecznie gratulujemy. Cieszy też fakt, że wśród uczestników turnieju gwiazdkowego, było aż 10 osób debiutujących zawodników z Wasilkowa. To znaczy, że Kyokushin Team Wasilków jest prężnie działającym zespołem, który jeszcze długo będzie dawał powody do dumy wszystkim mieszkańcom Wasilkowa i nie tylko 👏👏👏 .

udany turniej gwiazdkowy dla zawodników reprezentujących Kyokushin Team Wasilków.