KATALOG FIRMMeble

Anhel Producent materacy

Poznaj 10 niewątpliwych powodów, dla których warto skorzystać z naszej oferty:

1.Łączymy naturę z nowoczesnością. Czerpiemy z obu to, co najlepsze, aby później tworzyć rzeczy, które gwarantują wygodę i najlepszy wypoczynek. Jesteśmy firmą, która poznała materace do spania od podszewki. Dosłownie, bo sami zajmujemy się szyciem i konstruowaniem wszystkiego, co kupują nasi klienci. ANHEL bazuje na doskonałej jakości materiałach i własnych technologiach, które pozwalają na wydłużanie żywotności materaców. Nasi klienci otrzymają za cenę marketowych, masowo wytwarzanych produktów, wyrób, który nie tylko spełni ich oczekiwania, ale będzie spełniał je znacznie dłużej niż inne materace. Działamy w Białymstoku i okolicach. Dowóz w granicach miasta gratis.

2. Dbamy o to, co dla klienta niewidzialne, a ma wpływ na eksploatację. Tworzymy materace do spania, wzbogacając technologię szycia o elementy, które znacząco wydłużają żywotność produktu. Niby z zewnątrz podobne do innych, ale metka ANHEL to gwarancja znacznie lepszej jakości przekładającej się na lata wygodnego snu, odpoczynku i cieszenia się życiem bardziej niż inni, bo zdrowy sen to większa witalność i mniejsze problemy z kręgosłupem, stawami. Po prostu lepsza jakość życia.
Co odróżnia nasze materace od masowych produkcji sklepowych? Szczegóły, ale to właśnie one mają istotny wpływ na całość, bo już jeden mały detal sprawi, że Państwa materac będzie służył o pół roku lub rok dłużej.
Dbamy o Was.

3. Dlaczego nasi przodkowie spali na siennikach? Między innymi dlatego, że nie było takiej firmy jak ANHEL, która szyje materace do spania z naturalnych składników takich jak końskie włosie, wełna, bawełna, włókno kokosowe, a przy tym wykorzystuje kosmiczne technologie prosto od naukowców z NASA.
ANHEL traktuje swoich klientów indywidualnie. Pozwala dobierać im surowce zapewniające najwyższy komfort. Coś, o czym nasi przodkowie nawet nie śnili, bo nie mieli pojęcia, że można spać aż tak wygodnie, a gdyby byli jacyś wizjonerzy wśród nich, materace te objawiałyby się im jak te obłoki puchowe, miękkie, dopasowujące się do ciała, co czyni obecnie model materaca Memory.
Chcesz spać tak, jak nie umieli śnić nasi pradziadowie? Nic prostszego. Skontaktuj się z nami.

4. Zdrowy i komfortowy sen tylko na materacach firmy ANHEL. Producent ceniony od lat nie tylko na własnym terenie – w Białymstoku i okolicach, ale również w całym kraju i za granicą. Idealne dopasowanie do Twoich potrzeb i finansów.
Szyjemy klientom indywidualnym, jak też sklepom i hurtowniom. Zawsze stawiamy na pierwszym miejscu dobro klienta i jego zadowolenie, dlatego wykorzystujemy najwyższej jakości składniki – naturalne i zaawansowane technologicznie, ale w pełni współgrające z ludzką fizjologią i nie powodującymi sytuacji niekomfortowych. Nasze surowce są efektami poszukiwań tego, co najlepsze w naturze oraz wypracowane przez światowych naukowców, poszukujących doskonałych rozwiązań m.in. dla kosmonautów.
Sprawdź sam, a będziesz zadowolony z tych poszukiwań.

5. Zimą potrzebujesz ciepła. Pragniesz je zatrzymać, zwłaszcza w czasie snu. Latem pragniesz ochłody. Gdy upały dają się we znaki, nawet noc nie przynosi ukojenia. Jeśli chcesz zimą zapewnić sobie ciepłe spanie, a latem nie kąpać się we własnym pocie, wybierz materace produkowane w firmie ANHEL. Idealnym modelem będzie materac lato/zima, który jest dwustronny.
Jedna strona – zimowa, posiada wełnianą warstwę, która zatrzymując ciepło jednocześnie odprowadza wilgoć ciała. Letnia strona to warstwy przewiewne, które gwarantują również odprowadzanie potu, a przy tym są miłe dla ludzkiej skóry i chłodne – w sam raz na upalne noce.
Twój materac może być najlepszym przyjacielem Twojego ciała, pod warunkiem, że wybierzesz starannie producenta, który zadba o Ciebie.
To ANHEL.

6. Patrzysz na stary materac i wahasz się? Bardzo dobrze służył przez te lata, jest już trochę podniszczony, ale nadal bardzo wygodny i ogólnie w nienajgorszym stanie. Nie chcesz obecnie kupować nowego. Nie teraz, ale… Tak, wizualnie nie jest najlepiej.
Nie przejmuj się. Firma ANHEL – producent materacy do spania sprawi, że nie będziesz musiał kupować nowego sprzętu. Zachowasz swój stary, wygodny materac, który dzięki na zyska drugie życie w powłoce, którą możesz samodzielnie dobrać. Regeneracja materacy to nasza działka. Przy okazji możesz skorzystać z produktów naturalnych w nowoczesnej odsłonie służącej wygodzie i zdrowiu.

Wiemy, że ludzie przywiązują się do sprzętów, które dobrze im służą, więc pozwalamy, aby cieszyli się nimi jeszcze dłużej.

7. Cieszymy się każdą, dobrą opinią na nasz temat, bo tworzymy nie z przymusu lecz z zamiłowania.
Sprawia nam radość to, że mamy tylu zadowolonych klientów, którzy skorzystali z naszej oferty i zamówili materac do spania właśnie tutaj, w ANHEL. Wiemy, jak je tworzyć, jak przedłużać ich materacowe życie, aby służyły znacznie dłużej i lepiej, niż większość takich sprzętów na rynku.
Metka naszej firmy to zapowiedź produktu z najlepszych surowców oraz najwyższe wykonanie. Szyjemy je sami. Każdy przechodzi przez nasze ręce, więc mamy nadzieję, że dodajemy tam coś wyjątkowego, dobrego.
Nasze materace. Nasi klienci – bądź jednym z nich. Zadowolonym i wyspanym. Dzięki temu będziesz mieć znacznie lepszą jakość życia.

8. Czy wiecie Państwo, ile czasu można opowiadać o materacach do spania? Przekonajcie się i wstąpcie do naszego sklepu w Białymstoku. Tam macie okazję przetestować dostępne rodzaje materacy do spania lub przy naszej pomocy skomponować swój typ – wyjątkowy, niepowtarzalny, dobrany do własnych potrzeb. Tutaj sprawdzisz, jaki jest ten Twój rodzaj komfortu. Dobierzesz coś, co pozwoli nie tylko dobrze spać, ale wesprze Twój organizm w walce z różnymi dolegliwościami – bólami kręgosłupa, problemami z krążeniem, odleżynami itp.
Materace do spania dla młodzieży, dorosłych, seniorów, kobiet i mężczyzn. U nas przekonasz się, jak wiele możesz, jak wiele Cię ominęło do tej pory.
Ale już wiesz o nas, więc wstąp. ANHEL Białystok.

9. Wybór materaca spędza Ci sen z powiek? Tak nie może być! Przecież masz spać odpowiednią ilość czasu, wygodnie i przyjemnie. Nie możesz zamartwiać się takimi rzeczami, więc przyjdź do ANHEL – producenta materacy do spania. Zobaczysz ludzi, którym zależy na Twoim komforcie snu i od lat udoskonalają technologię szycia, aby Twój materac był wygodny, zdrowy i służył latami.
Mają wiele wzorów – kokos, lateks, twardy, miękki, ortopedyczny, przeciwodleżynowy i wiele innych – ale nie dostaniesz tu zawrotu głowy od tego, bo fachowa wiedza, umiejętność rozpoznawania potrzeb klientów dotyczących materaca do spania, pozwoli na wybór tego właściwego. Praktyczne rady wskażą drogę do najlepszej decyzji, z której będziesz zadowolony przez lata.

10. Pozwól o siebie zadbać. Pozwól zadbać o Twój sen, ciało, komfort. Ułatwimy Ci podjęcie decyzji, która zaprocentuje zdrowym snem przez lata. Będziesz mógł cieszyć się doskonałym materacem, dobranym odpowiednio do Twoich potrzeb, pozycji spania, ewentualnych problemów zdrowotnych itp.
Kim jesteśmy, że mamy tak śmiałe propozycje? Producent materacy do spania ANHEL służy Ci swoją praktyczną wiedzą, uzyskiwaną przez lata, gdy sami opracowywaliśmy modele i technologię konstrukcji i szycia materaców. Korzystamy z naturalnych surowców oraz rezultatów zaawansowanych badań naukowych. Dzięki nim możemy zaoferować najlepsze rozwiązania, również przyjazne alergikom, osobom długotrwale leżącym, chorym.
Podobno nie można uszczęśliwić wszystkich. My w ANHEL-u staramy się to czynić.

ANHEL - producent materacy

ANHEL Materace
ul. Nowowarszawska 117, 15-205 Białystok
tel. 85 732 77 55
biuroanhel@wp.pl
www.materacebialystok.pl