BIZNES

Cykl bezpłatnych szkoleń w ZUS-ie

Białostocki ZUS zaprasza w maju na cykl bezpłatnych szkoleń. Wszyscy zainteresowani mogą zgłosić chęć swojego udziału i bez zbędnych formalności poszerzyć swoją wiedzę korzystając z porad ekspertów.

„W maju wszyscy chętni będą mogli poznać od podstaw, lub poszerzać swoje umiejętności dotyczące programu Płatnik. Przedsiębiorców zachęcamy również do nauki jak korzystać z Platformy Usług Elektronicznych. Spotkania z ekspertami poszerzą także wiedzę z zakresu korygowania dokumentów ubezpieczeniowych, a jedno z nich będzie dotyczyć zasad ustalania prawa i wysokości świadczeń emerytalnych dla nauczycieli” – informuje Katarzyna Krupicka, regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa podlaskiego.

Szczegółowy harmonogram webinarów:

  • 8 maja o godz. 9.00 szkolenie dotyczyć będzie programu Płatnik dla początkujących. Zapisy na to szkolenie przyjmowane są do 7 maja pod adresem: szkolenia_bialystok@zus.pl.
  • 9 maja o godz. 9.00 zapraszamy na webinar dotyczący programu Płatnik dla zaawansowanych. Zgłoszenia na szkolenia przyjmowane do 8 maja pod adresem szkolenia_bialystok@zus.pl.
  • 16 maja o godz. 9.00 szkolenie będzie dotyczyć zasad ustalania prawa i wysokości świadczeń emerytalnych dla nauczycieli. Zgłoszenia na szkolenie przyjmowane są do 15 maja pod adresem szkolenia_bialystok@zus.pl.
  • 21 maja o godz. 9.00, to spotkanie online omawiające temat korygowania dokumentów ubezpieczeniowych. Zgłoszenia na szkolenie przyjmowane są do 20 maja pod adresem szkolenia_bialystok@zus.pl.
  • 28 maja o godz. 9.00 chętni przedsiębiorcy będą mogli zapoznać się z zasadami działania Platformy Usług Elektronicznych dla płatnika. Zapisy na to szkolenie przyjmowane są do 27 maja pod adresem: szkolenia_bialystok@zus.pl.

W webinariach mogą wziąć udział wszyscy klienci, bez względu na miejsce zamieszkania.

Aplikować na zajęcia można korzystając ze strony : szkolenia/Białystok

Źródło: Katarzyna Krupicka, regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa podlaskiego
fot.: freepik