SPORT

W piątek ostatni mecz drugiej rundy Lotto Superligi

W piątek (05.04) tenisiści SBR Dojlidy Białystok, rozegrają ostatni mecz drugiej rundy Lotto Superligi. Ich rywalem będzie Lotto Polski Cukier Gwiazda Bydgoszcz, zajmujący aktualnie drugie miejsce w tabeli. 

Chociaż zespół z Bydgoszczy jest jednym z najsilniejszych w całej lidze, to jeszcze w listopadzie Dojlidom udało się pokonać go w bardzo wyrównanym spotkaniu. Powtórzenie tego wyczynu byłoby oczywiście mile widziane, ale tym razem wynik nie będzie miał większego znaczenia dla żadnej z drużyn. W składzie zespołu z Bydgoszczy przewidujemy zobaczyć pojutrze Vladislava Ursu, Leonardo Mutti i Artura Grelę. 

„Gwiazda Bydgoszcz zajmuje drugie miejsce w tabeli i jest na nim dobrze ugruntowana. Dojlidy walczą o utrzymanie czwartej pozycji, ale niezależnie od piątkowego wyniku w pierwszej rundzie fazy play-off naszym przeciwnikiem będzie Polonia Bytom. Jeżeli wygramy z Bydgoszczą, to dwumecz z Bytomiem rozpoczniemy na swojej sali. Jeśli przegramy, najpierw czeka nas mecz wyjazdowy ” – komentuje menadżer klubu, Piotr Anchim.

🏓Piątkowy mecz rozegranie zostanie na małej hali Zespołu Szkół Rolniczych (wejście od strony boiska). Zawodnicy liczą na gorący doping ze strony kibiców i sympatyków 👍

Źródło informacji i fot.: UKS Dojlidy Białystok