MotoryzacjaWIADOMOŚCI

Motocyklowe Kaziuki zobaczysz w Choroszczy

Motocyklowe Kaziuki – to spotkanie przyjaciół pasjonujących się zabytkową motoryzacją motocyklową, dla których jazda dawnymi wehikułami oraz odwiedzanie ciekawych historycznie i przyrodniczo miejsc, jest absolutną pasją.

W sobotę 13 maja 2023 Motocyklowe Kaziuki, zawitają do Choroszczy, by zobaczyć Gminę i miasteczko, a w godz. 14.00-14.30 zatrzymają się w Parku Pałacowym przy Letniej Rezydencji Branickich. Jeśli ktoś chce zobaczyć motocykle z lat 30. czy 40. i porozmawiać z ich „zakręconymi” właścicielami – Urząd Miejski Choroszczy serdecznie zaprasza.

Motocyklowe Kaziuki zlatują się z całej Polski, między innymi z Pomorza, Dolnego Śląska, Podkarpacia, Mazowsza – w tym roku już po raz 13. – i przyjeżdżają na Podlasie. W szpalerze kilkunastu zabytkowych maszyn, pochodzących z lat 30. i 40. XX wieku, chcą poznać ten piękny region naszego kraju, a w naszej okolicy szczególnie Narwiański Park Narodowy i Choroszcz. W Choroszczy poznają malownicze krajobrazy Gminy, a także ciekawe historycznie miejsca, w tym Muzeum Wnętrz Pałacowych mieszczące się w Letniej Rezydencji Branickich.

Źródło informacji i fot.: Urząd Miejski w Choroszczy