WIADOMOŚCI

Jak w Choroszczy pożegnano wakacje

Wesoło, kolorowo – z balonami, animacjami w postaci brokatowych tatuaży, ogromnych baniek mydlanych i po raz pierwszy w Choroszczy – z pianą-party – w sobotę 26 sierpnia dzieci, młodzież i dorośli rodzinnie pożegnali wakacje. Coroczny, tradycyjny już festyn na choroszczańskich Bulwarach zgromadził liczne grono uczestników i po ich reakcjach widać było, że choroszczańskie pożegnanie wakacji nie było smutne. Wręcz przeciwnie: było aktywne i pełne radosnego śmiechu.

Animacje i rozrywka były głównymi punktami festynu. Dla dzieci i dorosłych przygotowano różnorodne atrakcje, które skupiały uwagę i rozśmieszały wszystkich uczestników.

Jednym z najbardziej ekscytujących momentów było piana-party. Dzieci oraz nieco starsi uczestnicy bawili się wesoło tańcząc w białej pianie, co sprawiło, że całe wydarzenie było niezwykle kolorowe i radosne.

Nie zabrakło też waty cukrowej, brokatowych tatuaży, dmuchańców i zabaw animacyjnych.

Podczas Pożegnania Wakacji w Choroszczy odbyło się również wręczenie pucharów i medali przez Burmistrza Choroszczy Roberta Wardzińskiego młodym piłkarzom grającym w amatorskiej dziecięcej lidze piłki nożnej. Gratulujemy!

Czas wakacji za nami, nowy etap – przed nami. Na pewno będzie ciekawy i pełen przygód. Bo przecież to od nas zależy czym go wypełnimy, prawda? Najlepszego!

Źródło informacji i fot.: Urząd Miejski w Choroszczy