SPORT

Kibicuj Jadze z Gminą Choroszcz!

Mieszkańcu Gminy Choroszcz! Chcesz być na meczu Jagielloni Białystok 5 maja 2023 roku? I to za darmo? A może chcesz też wygrać koszulkę Jagi? Jeśli tak, zgarnij vouchery, które przygotowała Ci Gmina Choroszcz. 2, 4 lub 5 maja 2023 w godz. 9.00-14.00 odwiedź Centrum Usług Wspólnych w Choroszczy i zgarnij voucher sobie oraz osobie towarzyszącej. Do rozdysponowania jest 50 bezpłatnych wejść na mecz Jagiellonii Białystok ze Śląskiem Wrocław – zatem liczba ofert jest ograniczona. Szczegóły – poniżej. Zapraszamy!

Ofertę Gminy Choroszcz osobiście wspiera Burmistrz Choroszczy Robert Wardziński: W Gminie Choroszcz od lat promujemy i wspieramy sport – mówi włodarz Gminy Choroszcz. A tym razem nasza oferta jest wyjątkowa, bo przygotowana pod kątem naszych mieszkańców – kibiców Jagiellonii Białystok oraz jednocześnie wpierająca od lat naszego sportowego partnera – Klub Piłkarski Jagiellonię Białystok – dodaje. Zawodników Jagi zawsze serdecznie gościmy w naszych choroszczańskich progach, z czego jesteśmy bardzo zadowoleni. Wierzę więc, że majówkowa oferta bezpłatnych voucherów na mecz Jagiellonii spotka się z ciepłym przyjęciem naszych choroszczańskich kibiców – konkluduje Burmistrz Wardziński.

Gmina Choroszcz oferuje nieodpłatne vouchery na mecz Jagiellonii Białystok w dniu 5 maja 2023 roku. Wówczas Żółto-Czerwoni podejmą u siebie Śląsk Wrocław (05.05.2023, Stadion Miejski w Białymstoku, godz. 18.00). Na to spotkanie może wejść nieodpłatnie osoba z voucherem od Gminy Choroszcz oraz osoba towarzysząca.

Jak zdobyć bezpłatne vouchery oferowane przez Gminę Choroszcz?
  1. Odwiedź Centrum Usług Wspólnych w Choroszczy (ul. H. Sienkiewicza 29) w dniach 2, 4 lub 5 maja 2023 r.
  2. Tam, w godz. 9.00-14.00, będą na Ciebie czekać bezpłatne vouchery uprawniające do pobrania biletu na mecz Jagiellonii Białystok, odbywający się na Stadionie Miejskim w Białymstoku w dniu 5 maja 2023 roku. WAŻNE: Możesz wziąć maksymalnie tylko na jeden voucher, uprawniający do pobrania biletów na mecz w dn. 05.05.2023; w meczu możesz uczestniczyć Ty osobiście lub jeśli chcesz, również z osobą towarzyszącą.
  3. Przyjdź z voucherami do Jaga Fan Shopu przy ul. Lipowej 12 i wymień vouchery na bilety uprawniające do wejścia na mecz.
  4. Na mecz 5 maja 2023 weź ze sobą voucher i bilet – na ich podstawie będziesz mieć szansę wygrania koszulki meczowej. Losowanie odbędzie się w przerwie meczu – zatem słuchaj uważnie komunikatów spikerskich. Być może ponownym szczęśliwcem – już do potęgi trzeciej – okażesz się właśnie Ty! Trzymamy kciuki!

Skorzystaj z okazji i zgarnij nieodpłatne vouchery na mecz Jagiellonii Białystok przygotowane przez Gminę Choroszcz! Liczba wejściówek jest ograniczona! Nie zwlekaj! Powodzenia!

Vouchery na na mecz Jagiellonii Białystok ze Śląskiem Wrocław

WAŻNE: o nieodpłatne vouchery nie mogą starać się pracownicy instytucji Gminy Choroszcz (np. Urzędu Miejskiego, CUW, M-GCKiS, M-GOPS, placówek oświatowych oraz innych instytucji podległych Gminie Choroszcz).

Źródło informacji i grafika: Urząd Miejski w Choroszczy