WIADOMOŚCI

Świąteczne ozdoby na kiermaszu – kupując pomożesz Hospicjum

Świąteczne ozdoby autorstwa mieszkańców i pracowników DPS „TRZY DĘBY” w Choroszczy można było nabyć na lokalnym kiermaszu w ostatnią niedzielę (27.11.2022r.). Duże zainteresowanie sprawiło, że kiermasz został przedłużony, dlatego organizatorzy zapraszają zainteresowanych również w przyszłą niedzielę 4 grudnia.

Stroiki o różnych rozmiarach, stojące i wiszące, dla mniej i bardziej wymagających klientów.

To wszystko można było zobaczyć, dotknąć, a co najważniejsze nabyć na kiermaszu zorganizowanym na placu przed kościołem w Choroszczy w ubiegłą niedzielę.

Ponieważ świąteczne ozdoby cieszyły się tak dużą popularnością, organizatorzy postanowili przedłużyć kiermasz, tym bardziej, że przyświeca im szczytny cel, swoim dochodem ze sprzedaży ozdób świątecznych chcą się podzielić z potrzebującymi.

DPS „TRZY DĘBY” w Choroszczy wykonał świąteczne ozdoby

W tym roku dochód ze sprzedaży przekażemy Hospicjum Dom Opatrzności Bożej w Białymstoku – informuje dyrektor DPS Jan Steckiewicz. Dodaje, że organizatorzy zostawią sobie tylko część kwoty, by móc kupić materiały do wykonywania kolejnych prac.

Dlatego wszystkich zainteresowanych i nie obojętnych na los drugiego człowieka, organizatorzy zapraszają już w najbliższą niedzielę 4 grudnia od godziny 8:30 do 13:00, na plac przed Kościołem w Choroszczy.

Pamiętajmy, kupując ozdoby, które umilą nam święta, pomagamy potrzebującym.

Źródło informacji i foto: Powiat białostocki/Facebook
opr. mm