SPORT

8. wakacyjna „Liga Szóstek” w Choroszczy

Miejsko-Gminne Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy zaprasza wszystkich sympatyków sportu do udziału w 8. edycji wakacyjnej „Ligi Szóstek” w piłce nożnej o Puchar Dyrektora M-GCKiS. Mecze odbywać się będą w kompleksie sportowym „Orlik” w Choroszczy przy ul. Pałacowej, w lipcu i sierpniu. Sportowcy, łączcie siły! Zapraszamy!

W rozgrywkach 8. edycji wakacyjnej „Ligi Szóstek” w Choroszczy mogą występować drużyny bez limitu liczby zawodników, a także bez ograniczeń, jeśli chodzi o zamieszkanie czy zawodników zgłoszonych w PZPN. Planujemy rozegranie ligi w kategorii „OPEN”. Jedyne ograniczenie jest takie, że medalami zostanie odznaczonych tylko piętnastu zawodników, którzy rozegrają największą liczbę meczów w danej drużynie.

Wpisowe wynosi 400 zł od drużyny.

Mecze odbywać się będą w zależności od liczby chętnych do gry zespołów, „w tygodniu”, w godzinach popołudniowych lub wieczornych.

Zgłoszenia zawierające nazwę drużyny, imię i nazwisko kapitana oraz numer kontaktowy prosimy przesyłać na adres e-mail: sport@choroszcz.pl lub na choroszczańskim „Orliku” do 6 lipca 2022 r.

Tekst: Urszula GlińskaUrząd Miejski w Choroszczy
fot. pexels