KULTURA I ROZRYWKA

Marek Piekarczyk zagra w Choroszczy!

Wokalista i autor przyjedzie 7 marca do Choroszczy w ramach swojego programu profilaktycznego „Zwierzenia kontestatora”. Zagra też koncert z przebojami swoimi i innych polskich artystów.

Marek Piekarczyk to polski wokalista, autor tekstów, a także osobowość telewizyjna i autor książki autobiograficznej wydanej w 2014 roku przy współpracy z Leszkiem Gnoińskim. Artysta jest znany z występów w zespole rockowym TSA, którego był wieloletnim wokalistą, od lat prowadzi też solową działalność artystyczną. Zasiada jako juror w programie TVP2 „The Voice of Poland”, a w 2019 roku został jurorem I edycji programu „The Voice of Senior”.

Marek Piekarczyk w Choroszczy

Program profilaktyczny „Zwierzenia kontestatora” to trwające około 60 minut spotkanie, podczas którego Piekarczyk w sposób zaskakujący, wzruszający i z humorem wprowadza słuchaczy w 35 lat swojego bujnego życia. To podróż w czasie, a jednocześnie głośne wyznanie artysty, jak ważny jest dla niego człowiek, rodzina, dom, miłość, szacunek dla drugiego człowieka. Podczas spotkania poruszane są także trudne tematy zawarte w jego książce, a związane z uzależnieniem od alkoholu, narkotyków i tytoniu. Autor opowie o swoich doświadczeniach, przeżyciach i spotkaniach z ludźmi uzależnionymi.

Po spotkaniu odbędzie się koncert artysty. W repertuarze oprócz utworów Piekarczyka i zespołu TSA zawarte są piosenki artystów takich jak: Tadeusz Nalepa, Krzysztof Klenczon, Andrzej Zaucha, zespołu Niebiesko-Czarni czy piosenki Bogdana Łyszkiewicza z zespołu Chłopcy z Placu Broni.

Spotkanie autorskie z Markiem Piekarczykiem 7 marca 2023r. :
Miejsko-Gminne Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy

  • spotkanie autorskie – godz. 18:00,
  • koncert – godz. 19:00.

Wstęp na oba wydarzenia jest bezpłatny (dzięki dofinansowaniu w ramach Programu Profilaktyki Uzależnień).

Źródło informacji i grafika: Miejsko-Gminne Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy