Mieszkania

3 pokojowe mieszkanie nieopodal Politechniki Białostockiej

3 pokojowe mieszkanie w Białymstoku, w doskonałej lokalizacji nieopodal Politechniki Białostockiej. Doskonały dojazd do centrum miasta, uczelni, dworca PKP, PKS

Nie szukaj dalej! Oferta objęta klauzulą wyłączności

3 pokojowe w Białymstoku, doskonała lokalizacja, mieszkanie nieopodal Politechniki Białostockiej

448.000 PLN

Nieruchomość położona na 2 piętrze niskiego bloku zarządzana przez wspólnotę, 57,45m2 z przynależną piwnicą. Zapewnione miejsce parkingowe, wjazd na teren wspólnoty/szlaban.

W skład lokalu wchodzą:
– salon,
– oddzielna kuchnia,
– łazienka,
– osobne WC,
– 2 sypialnie
– przestronny korytarz.

Okna wymienione, ściany gładkie malowane, na połogach panele. Budynek po termomodernizacji, w niedługim czasie rozpocznie się remont kapitalny klatek schodowych.

Odpowiednie dla rodziny lub na wynajem.

3 pokojowe mieszkanie w Białymstoku
nieopodal Politechniki Białostockiej
mieszkanie nieopodal Politechniki Białostockiej

W pobliżu znajdują się szkoła podstawowa, żłobki i przedszkola, boisko sportowe, place zabaw, sklepy, przystanek autobusowy, przychodnia.

Miesięczny czynsz administracyjny wynosi ok. 600 zł. Możliwość sfinansowania nieruchomości kredytem hipotecznym. Księga wieczysta bez obciążeń.

Zapraszam do osobistego zapoznania się z ofertą.

Termin wydania – po sprzedaży.

Opiekun oferty:
Karina Bielska

tel. 509 336 490
email: biuro@bielskanieruchomosci.pl
www.bielskanieruchomosci.pl

Z uwagi na poszanowanie prywatności Sprzedających uprzejmie proszę o kontakt w sprawie informacji i prezentacji wyłącznie za  pośrednictwem biura.

Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Świadectwo charakterystyki energetycznej – zapotrzebowanie na energię:
EU – użytkową (kWh/m2rok): 1.00; EK – końcową (kWh/m2rok): 1.00; EP – nieodnawialną energię pierwotną (kWh/m2rok): 1.00; EC02 – Wielkość emisji CO2 (t C02/m2rok): 1.00; UOZE – Udział odnawialnych źródeł energii w zapotrzebowaniu na energię końcową [%]: 1.00;