Turystyka

Polregio wprowadza więcej połączeń na trasie Białystok – Czyżew

We czwartek, 1 lutego 2024 r. wejdzie w życie korekta rozkładu jazdy pociągów POLREGIO. Więcej połączeń na odcinku Białystok – Czyżew.

W celu poprawy oferty przewozowej w województwie podlaskim, POLREGIO wprowadza od 1 lutego br. zmiany w rozkładzie jazdy. Polegają one na wydłużeniu trasy dwóch pociągów REGIO, tj.:

  • pociąg kursujący obecnie w relacji Białystok (odj. 16:04) – Szepietowo (przyj. 17:02), od 1 lutego dojedzie do stacji Czyżew, na godz. 17:15;
  • pociąg kursujący obecnie w relacji Szepietowo (odj. 17:29) – Kuźnica Białostocka (przyj. 19:24), będzie zaczynał bieg na stacji Czyżew, o godz. 17:25.

W związku z tym, od 1 lutego 2024 r. będzie kursowało:

  • 2 pary pociągów na odcinku Białystok – Szepietowo,
  • 8 par pociągów na odcinku Białystok – Szepietowo – Czyżew.

Warto też wiedzieć, o czym pisaliśmy niedawno, że POLREGIO na okres ferii zimowych proponuje dla podróżujących specjalne bilety – Bilety tygodniowe na ferie

Przed podróżą prosimy o zapoznanie się z rozkładem jazdy, prezentowanym na wszystkich stacjach i przystankach oraz na stronach internetowych polregio.pl i portalpasazera.pl.

Ponadto informacje o rozkładzie jazdy można uzyskać w kasach biletowych oraz pod numerem infolinii POLREGIO 22 474 00 44 (czynnej całą dobę).

Źródło: POLREGIO S.A. Podlaski Zakład w Białymstoku
opr.: mm