Turystyka

Dodatkowe połączenie kolejowe na Dożynki Gminne w Waliłach

POLREGIO uruchamia dodatkowe połączenia kolejowe dla podróżnych planujących udział w Dożynkach Gminnych w Gminie Gródek. Impreza odbędzie się w sobotę, 20 sierpnia br. we wsi Waliły.

POLREGIO ułatwi dojazd dla uczestników Dożynek Gminnych organizowanej przez Urząd Gminy w Gródku. Oprócz dwóch stałych pociągów odjeżdżających z Białegostoku w weekendy o godz. 9:00 i 15:30, POLREGIO uruchomi w tym dniu dodatkowy pociąg, który odjedzie z dworca kolejowego w Białymstoku o godzinie 17:50. Natomiast powrót dla uczestników Dożynek ze stacji Waliły przewidziano na godz. 0:40 następnego dnia. Po zakończonym festiwalu będzie można wrócić w kierunku Białegostoku także pociągami stałymi, które odjeżdżają z Walił o godzinie 10:25 i 16:34.

Informujemy, że Wójt Gminy Gródek zapewnia pasażerom dodatkowego pociągu POLREGIO bezpłatny dojazd ze stacji Waliły na miejsce festiwalu oraz późniejszy powrót na stację.

W ramach obowiązującej na tej trasie promocyjnej oferty „Bilet dobrych relacji”, za przejazd pociągiem POLREGIO z Białegostoku do Walił zapłacimy jedynie 5,30 zł. Od normalnej ceny biletu obowiązują także ulgi ustawowe, dzięki której np. studenci zapłacą jedynie 2,60 zł!

Bilety są dostępne w kasach biletowych i w internetowym systemie sprzedaży, aplikacji POLREGIO oraz w automatach biletowych w pociągu. Na wszystkich stacjach, poza stacją Białystok, bilety można kupić także u obsługi pociągu bez dodatkowych opłat.

Źródło informacji i fot.: POLREGIO S.A. Podlaski Zakład w Białymstoku