KULTURA I ROZRYWKA

Teatr Dramatyczny zachęca widzów do podzielenia się opinią

Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku niedawno zakończył sezon artystyczny, ale już rozpoczął przygotowania do nowych wydarzeń i przedstawień. W celu udoskonalania oferty, instytucja zwraca się do widzów z prośbą o podzielenie się opiniami na temat dotychczasowej działalności.

– To był trudny i wymagający sezon, głównie z powodu trwającego remontu. Mimo tych utrudnień udało nam się przygotować kilka premier oraz wiele ciekawych projektów. Zależy nam na tym, aby stopniowo ulepszać naszą działalność i dowiedzieć się, jak widzowie oceniają białostocki teatr oraz jego ofertę artystyczną

– mówi dr Martyna Faustyna Zaniewska, Zastępca Dyrektora Teatru Dramatycznego.

Badanie opinii widzów stało się już dobrą praktyką instytucji, ponieważ Teatr Dramatyczny podejmuje tego typu działanie od kilku lat.

Wypełnienie krótkiej ankiety nie zajmuje wiele czasu, a może realnie wpłynąć na dostosowanie naszego programu do potrzeb i oczekiwań widzów. Dzięki włączaniu się w tego typu działania widzowie mogę wyrazić swoje zdanie na temat instytucji, z której oferty korzystają. Do podzielenia się opiniami zachęcamy jednak także te osoby, które nieco rzadziej lub w ogóle nie uczestniczą w wydarzeniach organizowanych przez Teatr Dramatyczny – dodaje dr Martyna Faustyna Zaniewska.

– dodaje dr Martyna Faustyna Zaniewska.

Teatr Dramatyczny zaprasza chętnych do wzięcia udziału w badaniu online. Zgromadzone informacje umożliwią sukcesywną poprawę działalności teatru. Każdy widz, który anonimowo chciałby się podzielić swoimi spostrzeżeniami na temat funkcjonowania instytucji, może to zrobić poprzez wypełnienie krótkiego kwestionariusza: https://forms.gle/9RQtmRnLkxmVq3tS9

tekst i fot. Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku