KULTURA I ROZRYWKA

Teatralny Czarny Piątek

W ramach rabatowego szaleństwa wielbiciele teatru będą mogli kupić bilety na spektakle Teatru Dramatycznego im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku w specjalnej cenie.

Tylko w piątek, 25 listopada,
bilety na spektakle prezentowane w listopadzie i grudniu 2022 r.
będzie można kupić w promocyjnej cenie 40 zł*.

W tym czasie instytucja zaprasza na: emocjonalnego „Boga mordu”, zabawną farsę „Boeing, Boeing”, refleksyjną „Inwazję”, wzruszającego „Kopciuszka”, humorystycznych „Chłopców” oraz prześmieszną „Pomoc domową”.

Mam nadzieję, że nasza bogata i różnorodna oferta szczególnie zainteresuje osoby, które rzadko odwiedzają teatr. To też dobra okazja, by kupić mikołajkowe prezenty dla rodziny i znajomych w atrakcyjnych cenach – powiedział Piotr Półtorak, Dyrektor Teatru Dramatycznego.

Sprzedaż online ruszy w piątek, 25 listopada, na stronie dramatyczny.pl/repertuar już minutę po północy i będzie trwać cały dzień. Między godz. 14.00 a 20.00 promocja będzie obowiązywała także w Kasie Teatru (Białystok, ul. Suraska 1).

Więcej o propozycjach Teatru można przeczytać na stronie: dramatyczny.pl/spektakle/.

* Promocja nie obejmuje biletów na premierę sztuki „Inwazja” w dniu 3 grudnia oraz na spektakl sylwestrowy „Pomoc domowa” w dniu 31 grudnia

dramatyczny.pl
opr.: mm