ZDROWIE

Ochrona oczu i modowe trendy na nadchodzącą wiosnę i lato. Wybór idealnych okularów w salonie optycznym New-optica

Zbliżająca się wiosna i lato to czas, kiedy pragniemy cieszyć się promieniami słońca i przyjemnościami sezonu. Jednakże, nie możemy zapominać o ochronie naszych oczu przed szkodliwym promieniowaniem UV, a przy tym wyrażając swoją modową osobowość. Dlatego warto zapoznać się z najnowszymi trendami w modzie na okulary przeciwsłoneczne oraz skorzystać z profesjonalnej pomocy w doborze idealnej pary w salonie optycznym New-optica, obecnym w czterech lokalizacjach w Białymstoku.

Ochrona oczu przed szkodliwym promieniowaniem UV staje się coraz ważniejsza, zwłaszcza w okresie wzmożonego nasłonecznienia, charakterystycznego dla wiosny i lata. Okulary przeciwsłoneczne z filtrami UV stanowią niezastąpioną barierę w zapobieganiu uszkodzeniom oczu spowodowanym przez promieniowanie słoneczne. Warto jednak pamiętać, że nie tylko ochrona jest istotna, ale również styl. Modowe okulary przeciwsłoneczne od renomowanych marek, takich jak Gucci, YSL czy Celine, to doskonały sposób na wyrażenie swojego indywidualnego stylu i klasy.

W salonie optycznym New-optica, zlokalizowanym w czterech miejscach w Białymstoku, klienci mają możliwość wyboru spośród szerokiej gamy modowych okularów przeciwsłonecznych. W asortymencie salonu znajdują się najnowsze kolekcje od światowej sławy projektantów, które zaspokoją nawet najbardziej wyrafinowane gusta.

Niezależnie czy preferujesz klasyczne i eleganckie modele czy też bardziej awangardowe i nowatorskie wzory, w New-optica znajdziesz idealną parę okularów, dopasowaną do Twojego stylu życia i osobowości.

Profesjonalna pomoc w doborze okularów

Co więcej, doświadczony personel salonu optycznego New-optica służy profesjonalną pomocą w doborze okularów, uwzględniając preferencje estetyczne, typ urody oraz potrzeby ochronne klienta. Dzięki indywidualnemu podejściu i fachowej wiedzy, możesz mieć pewność, że wybierasz okulary, które nie tylko doskonale chronią Twoje oczy, ale również podkreślają Twój niepowtarzalny styl. W nadchodzącym sezonie wiosna-lato, nie pozostawaj w tyle jeśli chodzi o modę i ochronę oczu. Odwiedź salon optyczny New-optica i odkryj najnowsze trendy w modzie na okulary przeciwsłoneczne. Zdobądź idealną parę okularów, która nie tylko będzie podkreślać Twój styl, ale również zapewni niezbędną ochronę Twoich oczu przed szkodliwym promieniowaniem UV

mgr optometrii Magdalena Szewczuk

[ARTYKUŁ SPONSOROWANY]