SPORT

Tytuł najlepszego zawodnika i pięć pierwszych miejsc dla sokółczan

Dawid Kruczkowski wywalczył tytuł najlepszego zawodnika w swojej kategorii na Międzynarodowym Turnieju o Puchar Burmistrza Miasta Kętrzyna. Z sześciorga reprezentantów UKS Boxing Sokółka, aż pięcioro stanęło najwyższym stopniu podium.

W dniach 25-26 maja br. odbył się Międzynarodowy Turniej o Puchar Burmistrza Miasta Kętrzyna. W turnieju swoje walki stoczyło ponad 100 zawodników. Zawodnicy reprezentowali 20 klubów z Polski i 3 kluby z Litwy. Turniejowe zmagania odbyły się na hali MOSiR-u w Kętrzynie.

• Piotr Kruczkowski

Z sześciorga reprezentantów, aż pięcioro wywalczyło pierwsze miejsca w swojej kategorii, a Dawid Kruczkowski dodatkowo uzyskał tytuł najlepszego zawodnika turnieju w swojej kategorii.

Tym razem nie udało się Piotrowi ale z pewnością zyskał nowe doświadczenie, które wykorzysta w kolejnych zmaganiach na ringu.