MOTORYZACJA

Utrudnienia w ruchu na ul. Marii Curie-Skłodowskiej i Legionowej

Zarząd Dróg Miejskich w Białymstoku informuje o utrudnieniach w ruchu drogowym, które wystąpią od dnia 05.06.2023 r. od godz. 8.00 do 22.06.2023 r. do godz. 24.00 na ulicach: Marii Curie – Skłodowskiej i Legionowej

  • ul. Marii Curie – Skłodowskiej – przed skrzyżowaniem z ulicą Legionową, jadąc w kierunku sklepu Central, ulica zostanie zawężona do jednego pasa ruchu, z którego możliwa będzie jazda na wprost oraz skręt w prawo.
  • ul. Legionowa – przed skrzyżowaniem z ul. Marii Curie – Skłodowskiej, jadąc w kierunku Placu Branickich, z ruchu zostanie wyłączony jeden z pasów przeznaczonych do jazdy na wprost.

Ponadto na ul. Legionowej, za skrzyżowaniem z ul. Marii Curie – Skłodowskiej, w rejonie budynku Sądu Okręgowego, zostanie wyłączone z ruchu przejście dla pieszych, a piesi kierowani będą na drugą stronę ulicy.

Utrudnienia związane są z przebudową sieci cieplnej przez firmę ENEA Ciepło Sp. z o.o..  W przypadku konieczności wykonania robót dodatkowych wynikłych w trakcie przebudowy termin występowania utrudnień może ulec wydłużeniu.

Źródło: UM Białystok