WIADOMOŚCI

Przed policjantami schował się w łóżku

Siemiatyccy policjanci zatrzymali 31-letniego poszukiwanego mężczyznę, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Funkcjonariusze znaleźli go w jednym z mieszkań w mieście. Gdy weszli do środka, mężczyzna schował się w łóżku. Został zatrzymany i trafił do aresztu. Ma do odbycia karę 5 lat i 4 miesięcy.

Siemiatyccy policjanci ustalili miejsce, gdzie może przebywać poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości 31-latek. Kiedy funkcjonariusze zapukali do tego mieszkania, drzwi otworzyła im jego znajoma. Kobieta zapewniała, że 31-latka nie ma w domu. Jednak policjanci jej nie uwierzyli.

Podczas sprawdzania mieszkania, podejrzenie ich wzbudził szelest dobiegający z pokoju. Okazało się, ze pochodzi ze stojącej wersalki. Funkcjonariusze szybko odkryli co było jego przyczyną. W skrzyni na pościel znaleźli 31-latka.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Poszukiwany był przez wymiar sprawiedliwości za rozbój, pobicie i znieważenie funkcjonariuszy publicznych. Mieszkaniec powiatu siemiatyckiego ma do odbycia karę 5 lat i 4 miesięcy.

Źródło informacji i fot.: KPP Siemiatycze