Agencje Nieruchomości

AREA Agencja Nieruchomości

Jesteśmy agencją nieruchomości, która już od 25 lat z sukcesami działa na białostockim rynku nieruchomości.

Działamy w sektorze nieruchomości mieszkalnych jaki i w sektorze nieruchomości komercyjnych, zarówno na rynku pierwotnym jak i wtórnym. Jesteśmy nowoczesną firmą, którą wyróżnia indywidualne i uczciwe podejście do Klientów. Naszym priorytetem są Państwa cele, dlatego nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje i rozszerzamy ofertę.

Zakresem działalności obejmuje pośrednictwo w sprzedaży, najmie, zamianie mieszkań, domów, działek budowlanych i terenów komercyjnych, doradztwo inwestycyjne, porady prawne związane z rynkiem nieruchomości, wyjaśnianie stanów prawnych nieruchomości. Ponadto dzięki rozwiniętej współpracy z wiodącymi bankami oferujemy pomoc w uzyskaniu kredytów na zakup nieruchomości.

Naszymi klientami były i są duże firmy polskie jak też koncerny zagraniczne, co świadczy o wysokim poziomie świadczonych przez nas usług. Współpracujemy także z lokalnymi firmami deweloperskimi w zakresie sprzedaży działek przeznaczonych pod budownictwo wielorodzinne jak również mieszkań i domów.

Naszą dewizą jest przede wszystkim rzetelność i bezpieczeństwo transakcji jak również Państwa zadowolenie z udanych inwestycji.

Zapraszamy do współpracy.

AREA Agencja Nieruchomości
ul. Legionowa 10 lok. 203, 15-099 Białystok
tel. 85 744 66 87; 516 010 972
tel. 516 010 978; 885 850 247
biuro@area-nieruchomosci.pl
www.area-nieruchomosci.pl

CZYNNE
PN-PT: 8:00 – 18:00