Turystyka

Wspólny projekt POLREGIO – Miasto Suwałki

Od 1 lipca 2024 roku rusza wspólny projekt POLREGIO – Miasto Suwałki – bezpłatne przejazdy komunikacją miejską w Suwałkach dla posiadaczy biletów POLREGIO z elektronicznych kanałów sprzedaży

W poniedziałek, 1 lipca br. wchodzi w życie „Zintegrowana oferta kolejowo autobusowa POLREGIO – Miasto Suwałki”. Oferta jest skierowana do pasażerów POLREGIO wyjeżdżających lub przyjeżdżających do Suwałk, zarówno do mieszkańców, jak i turystów.

Oferta, której inicjatorem był Urząd Miasta Suwałki polega na tym, że podróżni posiadający bilety jednorazowe na przejazd pociągiem REGIO kupione za pośrednictwem elektronicznych kanałów sprzedaży, czyli przez internet lub aplikację w telefonie (z wyłączeniem aplikacji SkyCash) mogą przez 60 minut przed odjazdem pociągu REGIO ze stacji Suwałki lub 60 minut po przyjeździe pociągu REGIO do stacji Suwałki, korzystać z nieodpłatnych przejazdów autobusami komunikacji miejskiej realizowanych przez Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Suwałkach sp. z o.o.

W przypadku opóźnienia przyjazdu pociągu REGIO do stacji Suwałki, obsługa pociągu na żądanie podróżnego wydaje poświadczenie o opóźnieniu pociągu ze wskazaniem wielkości opóźnienia. Poświadczenie należy przedłożyć wraz z biletem organom kontrolnym w komunikacji miejskiej Miasta Suwałki. Wówczas uprawnienie do skorzystania z nieodpłatnych przejazdów komunikacją miejską po przyjeździe pociągu do stacji Suwałki zostaje wydłużone o wielkość opóźnienia.

Szczegółowe informacje są dostępne na polregio.pl

Źródło: POLREGIO S.A. Podlaski Zakład w Białymstoku
grafika: mm