NA DROGACH

Śmiertelny wypadek w Kurianach, zginął 34-letni motocyklista [+ 2 fotki]

fot.: KMP Białystok

W piątek (28.06) w okolicy Kurian, na Szosie Zabłudowskiej, po zderzeniu z oplem, zginął 34-letni motocyklista. W dniu wczorajszym w podobnym wypadku na S8, zginął 61-letni motocyklista.

Bardzo niebezpiecznie na drogach. Wczoraj (27.06) ok. godziny 16:30, na drodze S8, przy zjeździe do miejscowości Kopisk, zginął 61 letni motocyklista. Dzisiaj (28.06) około godziny 7:00 rano, otrzymaliśmy informację o kolejnym śmiertelnym wypadku również z udziałem motocyklisty. Tym razem tragedia rozegrała się na Szosie Zabłudowskiej, w okolicy Kurian, gdzie po zderzeniu z oplem zginął 34-letni motocyklista a kierująca oplem została zabrana do szpitala.

Z informacji od asp. szt. Barbary Maciejewskiej-Ksepka z Zespołu Prasowego Policji wynika, że 34-latek jadący motocyklem z Białegostoku w stronę Zabłudowa, na Szosie Zabłudowskiej rozpoczął manewr wyprzedzania pojazdu marki opel, kierowanego przez 25-latkę. W tym samym czasie 25-latka, rozpoczęła manewr skrętu w lewo. W wyniku tego doszło do zderzenia z wyprzedzającym motocyklistą.

– Kierująca oplem została zabrana do szpitala, motocyklista pomimo przeprowadzonej reanimacji zmarł. Brak na chwilę obecną informacji o stanie trzeźwości – informuje asp. szt. Barbara Maciejewska-Ksepka

Trwają czynności powypadkowe, w związku z tym ruch w tym miejscu odbywa się wahadłowo.

W związku z trudnymi warunkami pogodowymi, bardzo prosimy wszystkich uczestników ruchu drogowego o ostrożną jazdę.

[AKTUALIZACJA na godz. 10:13] Ruch w miejscu wypadku odbywa się już bez większych utrudnień