WIADOMOŚCI

Urząd Skarbowy w Siemiatyczach pomoże rozliczyć PIT opiekunom osób niepełnosprawnych

  • W najbliższy wtorek i środę rodzice dzieci z niepełnosprawnościami będą mogli rozliczyć swój PIT korzystając ze wsparcia pracowników Urzędu Skarbowego w Siemiatyczach.
  • To kolejna forma pomocy organizowana przez podlaską KAS w tegorocznej akcji rozliczenia PIT.

We wtorek i środę, 26 i 27 kwietnia 2022 r., w godz. 9.00-15.00 pracownicy Urzędu Skarbowego w Siemiatyczach pomogą rodzicom dzieci z niepełnosprawnościami, a także osobom mającym na utrzymaniu osoby niepełnosprawne rozliczyć zeznania podatkowe za 2021 r.

Specjalne „dni otwarte” odbędą się w siedzibie urzędu przy ul. Pałacowej 18, w Sali Obsługi Podatników mieszczącej się na parterze budynku (urząd wyposażony jest w podjazd dla osób niepełnosprawnych). 

Osoby potrzebujące wsparcia pracowników Krajowej Administracji Skarbowej powinny umówić swoje spotkanie na dogodną dla siebie godzinę. Można to zrobić:

W celu sprawnej i szybkiej obsługi podatnicy powinni zabrać ze sobą kopię zaznania za 2020 r., informację od płatników za 2021 r. oraz dokumenty potwierdzające poniesione wydatki podlegające odliczeniu w ramach ulgi rehabilitacyjnej.

Radosław Hancewicz – rzecznik prasowy podlaskiej KAS