SPORT

ZŁOTE SPODKI NOWYM PARTNEREM DOJLID BIAŁYSTOK

Firma Złote Spodki będzie wspierała Klub Dojlidy Białystok.

-Klub Dojlidy nawiązał od lutego współpracę z firmą świadczącą usługi cateringowe – Złote Spodki. Z Panem Karolem Michalskim porozumieliśmy się bardzo szybko. To młody i przedsiębiorczy człowiek, który był zainteresowany wsparciem naszego klubu. Baner Złotych Spodków będzie prezentowany przy okazji wszystkich spotkań naszego zespołu w Białymstoku. Dodatkowo logo sponsora pojawi się na naszej stronie oraz na wszystkich materiałach promocyjnych naszego klubu. Podpisaliśmy umowę na czas nieokreślony. Dziękujemy za zaufanie i mamy nadzieję, że swoją dobrą postawą w meczach godnie będziemy reprezentować naszego sponsora – mówi Piotr Anchim, menadżer Dojlid Białystok.

(UKS Dojlidy)