BIZNESWIADOMOŚCI

Dyżury w Urzędach Skarbowych w zakresie Polskiego Ładu

Od wtorku 11 stycznia w urzędach skarbowych uruchamiamy dyżury podatkowe o Polskim Ładzie.

W dni robocze, w godzinach od 8.00 do 19.00 pracownicy urzędów skarbowych będą udzielać informacji o nowych rozwiązaniach podatkowych zawartych w Polskim Ładzie. Informację będzie można uzyskać w urzędzie skarbowym osobiście lub kontaktując się telefonicznie. Dane teleadresowe są dostępne na stronie internetowej Izby Administracji Skarbowej w Białymstoku w zakładce Urzędy Skarbowe.

Skorzystaj z usługi rezerwacji wizyty

Od 11 stycznia będzie można umówić się na wizytę w urzędzie skarbowym dotyczącą zmian podatkowych wprowadzonych Polskim Ładem, korzystając z usługi rezerwacji na stronie wizyta.podatki.gov.pl.

Pamiętajmy jednak, że podczas dyżurów urzędy nie będą prowadziły do godz. 19.00 obsługi wszystkich spraw. Dyżurujący urzędnicy będą udzielać informacji dotyczących jedynie przepisów związanych z Polskim Ładem.

Infolinia Polskiego Ładu

Dodatkowo działa również infolinia Polskiego Ładu pod nr tel.: 22 765 64 64, a osoby zainteresowane zmianami mogą korzystać również z pomocy konsultantów Krajowej Informacji Skarbowej (KIS). Dzwoniąc na infolinię Krajowej Informacji Skarbowej pod nr 22 330 03 30 (z tel. komórkowych) lub 801 055 055 (z tel. stacjonarnych) należy wybrać numer 8.

Radosław Hancewicz – Rzecznik prasowy podlaskiej KAS