KULTURA I ROZRYWKAWIADOMOŚCI

Sylwester z Teatrem Dramatycznym

Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku zaprasza widzów na sylwestrowy wieczór. Doborowe towarzystwo, przyjazna atmosfera oraz mnóstwo śmiechu zagwarantują aktorzy farsy „Boeing, Boeing” w reżyserii Witolda Mazurkiewicza.

Sztuka porusza problem poligamii i skłania do refleksji, czy jest ona w ogóle możliwa. Do bycia poligamistą aspiruje Maks – główny bohater, który ma trzy narzeczone. Sytuacja komplikuje się, gdy zakochane kobiety nagle zjawiają się w domu Maksa. Z tarapatów próbują wyciągnąć go dwie osoby – kuzyn Paweł oraz gosposia Nadia. Czy ta pomoc zakończy się sukcesem? Widzowie będą mogli się o tym przekonać już w najbliższy piątek.

– Farsa Marca Camolettiego to ulubiona sztuka białostockiej publiczności w tym sezonie, dlatego jest doskonałą propozycją na sylwestra. Zapraszam serdecznie do spędzenia ostatniego wieczoru w roku w towarzystwie aktorów Teatru Dramatycznego – mówi Piotr Półtorak, Dyrektor Teatru Dramatycznego im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku.

Nadia, Maks, Paweł oraz trzy urocze stewardessy zadbają o to, by każdy widz z odpowiednią energią rozpoczął 2022 rok.

– Mogę również zdradzić, że na publiczność będą czekały wyjątkowe niespodzianki – dodaje Piotr Półtorak.

Pokaz spektaklu „Boeing, Boeing” odbędzie się 31 grudnia, o godz. 19:00, w Auli Wydziału Nauk o Edukacji (ul. Świerkowa).

Bilety na spektakl sylwestrowy są dostępne w Kasie Teatru oraz na stronie internetowej: dramatyczny.pl

Tekst: Julita Stepaniuk Zastępca Kierownika Działu Komunikacji i Marketingu Teatru Dramatycznego im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku
fot. Bartek Warzecha