WIADOMOŚCI

Zaginiony 31-latek odnaleziony

Mundurowi odnaleźli 31-letniego mężczyznę, który w środę wyszedł z domu i nie nawiązywał kontaktu s z rodziną. W poszukiwaniach działaniach wzięło udział blisko 70 funkcjonariuszy, przy wsparciu specjalistycznego drona i policyjnych psów tropiących. Każde takie zaginięcie jest traktowane bardzo poważnie, a do poszukiwań kierowani są funkcjonariusze w trybie alarmowym.

Wczoraj, policjanci z komisariatu w Wasilkowie zostali powiadomieni o zaginięciu 31-latka. Mężczyzna wyszedł z domu, a uzyskane przez funkcjonariuszy informacje wskazywały że  znajduje się w okolicznościach życiu i zdrowiu.  O zaginięciu  mundurowych powiadomili członkowie rodziny.Każde taka informacja traktowana jest bardzo poważnie, dlatego i w tej sytuacji do poszukiwań w trybie a alarmowym skierowano kilkudziesięciu funkcjonariuszy.

Mundurowi zakończyli swoje czynności po kilkunastu godzinach precyzyjnego sprawdzania wszystkich miejsc, w których może przebywać zaginiony. Policjanci kontrolowali tereny leśne, miejsca odosobnione i  zabudowania. Wczorajsze poszukiwania ostatecznie zostały zakończone około godziny 22. Były prowadzone z ziemi przez blisko 70 policjantów wspieranych przez policyjne psy tropiące, jak i z powietrza  przez specjalistyczny dron.

Info: KMP Białystok