WIADOMOŚCI

Choroszcz rozświetlona Świętami

Smukła, elegancka choinka na Rynku 11 Listopada w Choroszczy, okrągła bombka na placu dr. Z. Brodowicza, wesoły bałwan na Bulwarach – to stali bywalcy choroszczańskiej przestrzeni miejskiej, którzy kolejny już rok rozświetlają Choroszcz na Święta. W tym roku feerię świątecznych iluminacji wzbogaciły kolejne eleganckie dekoracje, świątecznie uzupełniając istniejące oświetlenie uliczne. Zapraszamy, by osobiście to zobaczyć.

Ciepła i chłodna biel, głęboka zieleń, granat i złoto – to barwy, które można zobaczyć w rozświetlonej właśnie przedświątecznej Choroszczy. O ile jednak elegancka choinka, okrągła bombka, a także wesoły bałwan są już dobrze znani, warto dodać, że w tym roku główne choroszczańskie arterie miejskie wzbogaciły się o nowe dekoracje świąteczne ozdabiające słupy i lampy uliczne. 32 sztuki nowych iluminacji zawisło obok choinki na Rynku 11 Listopada, obok bombki na Placu dr. Z. Borowicza, a także nowe bajkowe dekoracje upiększają ulicę Powstania Styczniowego.

Zachęcamy, by nie zwlekać i osobiście obejrzeć przedświąteczne świetlne dekoracje uliczne Choroszczy, zwłaszcza w lekko mroźne popołudnie czy wczesny wieczór.

Mamy nadzieje, że się Państwu podoba? A dodajmy: Choroszcz w tym względzie nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa!

Tekst i fotografie: Urszula Glińska Rzecznik prasowy Burmistrza Choroszczy