Działki i GruntyNIERUCHOMOŚCI

Sowlany – działka w otoczeniu lasu

Sowlany – działka 333/7 o powierzchni 1026m2, droga wewnętrzna we współwłasności, szerokość 8m. Działka w otoczeniu lasu, w Sowlanach obręb 12, gm. Supraśl.

Nie szukaj dalej! Oferta objęta klauzulą wyłączności

284 000 PLN

(w ofercie jest jeszcze działka o podobnych parametrach w cenie 309.000PLN)

Przy okazji podziału wydane zostały warunki zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie 15 budynków mieszkalnych jednorodzinnych, co oznacza, że bez problemu uzyskacie Państwo Warunki zabudowy na swój wymarzony dom. W sąsiedztwie już powstają nowe domy i powoli tworzy się nowa zabudowa jednorodzinna.

Działka kształtna z szybkim i wygodnym dojazdem do Białegostoku, nie tylko samochodem, ale także autobusem miejskim. To doskonała propozycja dla osób, które chcą w niedługim czasie zamieszkać z dala od zgiełku miasta. Atutem nieruchomości jest świetne położenie w otoczeniu przyrody oraz dostępność mediów w drodze przy ul. Wojskowej w odległości około 100m

Sowlany - działka na sprzedaż
Działka w Sowlanach
działka na sprzedaż

Dostępne media w drodze:
– prąd, gaz, wodociąg, kanalizacja (ul. Wojskowa), światłowód (ul. Oficerska)

Umiejscowienie:
✔ 900m do przystanku autobusowego  111
✔ 2 minuty autem do granicy miasta  Białegostoku

Opiekun oferty:
Karina Bielska
tel. 509 336 490
email: biuro@bielskanieruchomosci.pl
www.bielskanieruchomosci.pl

Z uwagi na poszanowanie prywatności Sprzedających uprzejmie proszę o kontakt w sprawie informacji i prezentacji wyłącznie za  pośrednictwem biura.

Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.