WIADOMOŚCI

Dwie osoby trafiły do szpitala po zderzeniu osobówki z busem w Woronianach

Foto: KPP Sokółka

W piątek (10.05) w miejscowości Woroniany (pow. sokólski), 27- letni kierowca auta osobowego, wyjeżdżając z posesji nie zachował należytej ostrożności i doprowadził do zderzenia z busem. W wyniku tego zdarzenia dwie osoby trafiły do szpitala.

Policja informację o zdarzeniu drogowym, otrzymała o godzinie 14.20. W miejscowości Woroniany busa marki peugeot, zderzył się z osobowym autem również peugeot.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 27- letni kierowca auta osobowego, wyjeżdżając z posesji nie ustąpił pierwszeństwa 46-letniemu kierowcy busa. 2 osoby zostały zabrane do szpitala. Obaj kierowcy trzeźwi – poinformowała sierż. szt. Magdalena Afonin, Oficer Prasowy KPP w Sokółce

Droga we wsi Woroniany na czas czynności powypadkowych była zablokowana. Po godzinie 16:00, jazda na tym odcinku drogi, odbywa się już bez utrudnień.

To nie jedyny wypadek w regionie w dniu dzisiejszym.

– O godz. 12:40, policjanci z KMP Łomża, otrzymali zawiadomienie, że na DK 61 (trasa Łomża – Ostrołęka) na wysokości miejscowości Sulki w gm. Miastkowo, doszło do zderzenia busa i ciągnika rolniczego z przyczepą. Kierowca busa zabrany karetką pogotowia do szpitala. Kierujący pojazdami trzeźwi – poinformowała Urszula Brulińska z zespołu prasowego łomżyńskiej Policji.