KULTURA I ROZRYWKAWYDARZENIA NADCHODZĄCE

No Logo Premiera Muzyczna w Famie

Drapieżne wilki, które jednak wciąż kochają kwiaty! W ramach cyklu Premiery Muzyczne 13 maja 2023, godz. 20:00, w klubie Fama odbędzie się koncert No Logo.

Pełnia gorącego słońca, moc nieposkromionej natury i sześciu genialnych facetów, którzy swoją sceniczną energią przyciągną każdego fana dobrej muzyki!

No Logo kryje za sobą pełnię natury i gorącego słońca, które emanują z dusz chłopaków pochodzących z przygranicznego miasteczka Sejny.

Ich serca biją w rytmie fal północno-wschodnich jezior, przy których się wychowali. Gdziekolwiek się nie ruszą, pozostawiają na uboczu świat przepełniony logiem, przepychem i wielkomiejskim szumem, by zanurzyć się w głębinach świerszczących łąk, na których fundamencie powstała ich muzyka.

To sceniczne zwierzaki z utęsknieniem czekające na rozdarcie gardeł ludzi na swoich koncertach. Drapieżne wilki, które jednak wciąż kochają kwiaty. Taki też jest tytuł ich debiutanckiego albumu – ”Wilki kochają kwiaty”. Gatunek muzyczny, w którym się poruszają sami nazwali WRRR! (Witalny Rock Reggae Rap).

No Logo zabierze was w przemytniczą podróż przez granicę litewsko-polską zakończoną w augustowskim Albatrosie, wykąpie w głębokiej Hańczy i sejneńskiej rzece tajemniczo nazwanej Marycha. Na dachu zaś, na który wraz z nimi przemkniecie się schodami na palcach, uświadomicie sobie, jak dobrze jest zgasić wszystkie oślepiające światła i wreszcie spojrzeć w gwiazdy!

Żadnej Paniki! – panika zanika, kiedy gra ich muzyka! Jeśli poszukujecie alternatywnej leśnej rzeczywistości, możliwości stanięcia na przeciwległym nieucywilizowanym brzegu rzeki i spojrzenia z dystansu na piętrzące się gmachy nowopowstającego świata, to obecność na koncercie jest obowiązkowa!

Pod sceną polecamy zjawiać się bez ubrań. Długo schną po nologowych kąpielach.

Klub Fama, ul. Legionowa 5
bilety: 30 zł – przedsprzedaż / 35 zł – w dniu koncertu – do kupienia w kasach kina Forum i BOK/CLZ oraz na https://bilety.bok.bialystok.pl/


Źródło informacji i fot.: Białostocki Ośrodek Kultury