WIADOMOŚCI

Na lądzie i z powietrza, trwają poszukiwania 92-latka [ZDJĘCIA]

Policja nie ustaje w poszukiwaniach zaginionego 92-latka, mieszkańca gminy Kleszczele. Ostatni raz mężczyzna był widziany 15 lipca 2023 roku w miejscowości Gruzka. Policja prosi o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Hajnówce pod numerem telefonu 47 7126 200 lub numerem alarmowym 112, wszystkie osoby mogące pomóc odnaleźć mężczyznę.

Trwają poszukiwania zaginionego 92-latka. Mieszkaniec gminy Kleszczele ostatni raz widziany był 15 lipca 2023 roku. Mężczyzna wyszedł z domu około południa i do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Łącznie kilkuset mundurowych od kilku dni przeszukuje tereny okolicznych łąk i lasów. Sprawdzane są również lokalne drogi i pobliskie miejscowości. Policjantów wspierają funkcjonariusze Państwowej Straży Pożarnej, druhowie z okolicznych Ochotniczych Straży Pożarnych, żołnierze Wojsk Obrony Terytorialnej, a także ratownicy z łomżyńskiej Grupy Ratowniczej Nadzieja.

W poszukiwaniach mężczyzny wykorzystywane są między innymi psy tropiące, policyjny śmigłowiec oraz drony.

Rysopis zaginionego 24-latka

– wzrost: 170 cm;
– szczupła sylwetka;
– włosy: krótkie siwe;

Zaginiony ubrany był w:

– niebieską koszulę w kratę z długim rękawem
– czarny bezrękawnik
– czarne spodnie
– czarne wełniane kapcie
– na głowie założony miał letni biały kapelusz

Wszystkie osoby, które widziały zaginionego lub mogą pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu prosimy o kontakt telefoniczny z Dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Hajnówce – telefon /47/ 712 62 12, /47/ 712 62 00 lub pod numerem alarmowym 112.

centrum poszukiwań
poszukiwania zaginionego z powietrza
trwające poszukiwania zaginionego 92-latka

fot. KPP Hajnówka

Źródło: KPP Hajnówka