RODZINA

Pomóżmy Dawidowi z Wasilkowa, spełniać marzenia

Dawid przeżył wypadek samochodowy. Dziś każdy jego dzień, to kręta droga po zdrowie i kolejny ruch. Możemy pomóc Dawidowi w walce o sprawność i niezależność, przekazując 1,5 % ze swego podatku.

Mama Dawida zwraca się do wszystkich ludzi o wrażliwym sercu z prośbą o pomoc dla swego syna. Prosi o przekazanie 1,5% z naszego podatku, przy rozliczaniu każdy z nas ma taką możliwość.

Aby to zrobić, należy w formularzu PIT wpisać:
KRS 0000382243
oraz w rubryce Informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1,5% wpisać:
1192 pomoc dla Dawida Dąbrowskiego”.

Dawid jest objęty opieką fundacji „Kawałek Nieba”.

Mój syn Dawid niedługo skończy 24 lata. Moim największym marzeniem jest, by mógł cieszyć się młodością, uczyć, usamodzielnić. Spędzać wolny czas z przyjaciółmi, bawić się życiem. Niestety, na razie, to tylko marzenia…
Los potraktował mojego syna wyjątkowo okrutnie. 5 lat temu, jedna sekunda przewróciła jego życie o 180 stopni. Nigdy nie zapomnę tego przeszywającego strachu, tych nieskończonych godzin, gdy czekałam, by dowiedzieć się, czy z tego wyjdzie…
Dawid przeżył wypadek samochodowy. W ciężkim stanie trafił do szpitala, gdzie rozpoczęła się jego walka o życie. Miał liczne obrażenia, złamania, doznał też stłuczenia pnia mózgu. Co najważniejsze – przeżył! Od tego czasu toczy kolejny, ciężki i przewlekły bój. Tym razem o swoją przyszłość.
Walka o życie syna trwała 2 miesiące. Najpierw na intensywnej terapii, potem w klinice Budzik. Dawid był 9 miesięcy w śpiączce. Dziś każdy dzień to kręta droga po zdrowie i kolejny ruch. Od 5 lat razem z Dawidem uczymy się wszystkiego na nowo. Proszę, pomóż mu wrócić do samodzielności i sprawności. Aby w jego życiu zaświeciło znów słońce. 

Mama Dawida