Zielone Zastawie III – już tylko jeden dostępny dom

– oferta objęta klauzulą wyłączności

Domy wolnostojące w Choroszczy, niedaleko Białegostoku (6 minut od granicy miasta), w bliskiej odległości (1400m) MPK nr 103 (II strefa), które sprzyja rekreacji i wypoczynkowi po ciężkim dniu pracy. Szkoła podstawowa, przedszkole oraz żłobek przy ul. Powstania Styczniowego tylko 5 minut autem. Sklep Spożywczy 1500m.

Razem powierzchnia użyt. 136,69m2 całkowita – 193,2m2 POZOSTAŁ JEDEN na  działce 557m2 

  • dom nr 1: SPRZEDANY
  • dom nr 2: SPRZEDANY
  • dom nr 3: 557m2/ 480.000 PLN
  • dom nr 4: SPRZEDANY
  • dom nr 5: SPRZEDANY
  • dom nr 6: REZERWACJA
  • dom nr 7: SPRZEDANY
  • dom nr 8: SPRZEDANY

współwłasność w drodze wewnętrznej o powierzchni 207m2

  • razem 136,69m2

Parterowe niepodpiwniczone z poddaszem użytkowym w technice tradycyjnej murowanymi ścianami, żelbetowym stropem i drewnianą więźbą.

Domy budowane w systemie tradycyjnym w stanie suro­wym zamkniętym wewnątrz, zewnętrznie wykończone.
Projekt domu, który jest realizowany spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa oraz zapewnia pełny komfort w codziennym użytkowaniu. Przemyślany projekt sprawia, że budynki posiadają wszystko, czego potrzeba by sprostać wymaganiom dnia codziennego.

Projekt domu, który jest realizowany spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa oraz zapewnia pełny komfort w codziennym użytkowaniu. Przemyślany projekt sprawia, że budynki posiadają wszystko, czego potrzeba by sprostać wymaganiom dnia codziennego.

Dom parterowy z poddaszem użytkowym, zaprojekto­wa­no w technologii tradycyjnej murowanej ze stropem mo­nolitycznym i więźbą dachową drewnianą. Na parterze zapro­jektowano przestronny salon z jadalnią o powierz­chni 26,85m2, kuchnia 8,90m2, spiżarnia (1,85m2), wc (1,45m2), wiatrołap i kotłownię, łącznie 9,92m2 oraz przestronny wygodny garaż o powierzchni 17,44m2 z bezpośrednim przejściem do domu przez kotłownię o powierzchni 5,42m2.

Na piętrze 4 pokoje – mamy tu strefę rodzinną: sypialnia z garderobą 14,63m2. Trzy osobne ustawne pokoje: 11,35m2, 10,71m2, 10,39m2, łazienka 6,66m2. Wysokiej jakości materiały, które zostaną wykorzystane przy budowie gwarantują trwałość i pełen spokój na długie lata. Zaprojektowano osiem budynków mieszkalnych jednorodzinnych parterowe z poddaszem użytkowym. Pokryte dachem dwuspadowym o kącie nachylenia 40 stopni. Każdy z budynków został podzielony na część dzienną, część sypialnianą oraz część techniczną. Na parterze mieści się salon z aneksem jadalnym oraz kuchnią. Część techniczna, to garaż jednostanowiskowy oraz kotłowania. Na poddaszu część sypialniana z wydzielonymi garderobą oraz wygodna łazienka.

Treść ma charakter informacyjny i dlatego zalecamy ich osobistą weryfikację, po uprzednim umówieniu się na spotkanie w celu odbioru adresu.

Opiekun oferty:
Karina Bielska ☎ 509 336 490,  
www.empiria.net.plNota prawna. Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.