RIVER HAUSE – DOMY W JUROWCACH

Kameralne osiedle składające się z 6 domów w zabudowie bliźniaczej przy ul. Wasilkowskiej 36B w Jurowcach (trzecia linia zabudowy od drogi głównej) – Inwestycja w trakcie realizacji.

Jednopiętrowe budynki o łącznej powierzchni 171,86 m2 (w tym garaż 33,06m2) zaprojektowano w dwóch wersjach:
3 pokojowe z dwiema łazienkami (wersja A) oraz 4 pokojowe z jedną łazienką (wersja B). Do każdego domu przynależy dwustanowiskowy garaż.

Osiedle River House składa się z 3 budynków – bliźniaków, kompletnie ogrodzone i zamknięte zewnętrzną bramą wjazdową. Dwustanowiskowy garaż zapewni przestrzeń i wygodę parkowania. Duże działki o powierzchni od 420 m2 do 520 m2, kompletnie zagospodarowane z zasianą trawą oraz ułożonym polbrukiem. Usytuowane od strony południowej ogrody, sąsiadują z terenami zielonymi tworzącymi przepiękny widok. Niespełna 4 km do plaży w Jurowcach. Dojazd drogą asfaltową i 70 metrów drogą utwardzoną, 2 km od centrum Wasilkowa, 1 km od drogi Białystok/Augustów. W pobliżu znajduje się przystanek komunikacji miejskiej linii 102, kościół oraz Szkoła Podstawowa w odległości 700 m.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami, na terenie budowy lub w biurze dewelopera:
ul. Zielna 31W w Białymstoku (I segment budynek od ulicy)
501 633 755 i 85/65 27 051 lub na www.sato.com.pl

Deweloperem jest firma  SATO Sp. z o. o. istniejąca na rynku budowlanym nieprzerwanie od 1993 roku. Zdobyte w tym czasie doświadczenie daje gwarancję bardzo dobrej jakości budowanych obiektów.