Przedpremierowy pokaz filmu “Co przyniesie jutro” – intymny, poruszający i pełen emocji portret kobiety, która układa swoje życie na nowo.
logo
czytaj E-gazety prasa online


„Co przyniesie jutro” - filmowy Dzień Kobiet

2020-03-05

Białostocki Ośrodek Kultury zaprasza na przedpremierowy pokaz filmu “Co przyniesie jutro” – intymny, poruszający i pełen emocji portret kobiety, która układa swoje życie na nowo.

8 marca 2020, godz. 14:00
Kino Forum, ul. Legionowa 5

bilety: 13 zł/Panie, 16 zł/Panowie
w kasie kina + bilety.bok.bialystok.pl

Przed seansem atrakcyjne niespodzianki do zdobycia!

Co przyniesie jutro / Hope Gap
scenariusz i reżyseria: William Nicholson
obsada: Annette Bening, Bill Nighy, Josh O’Connor
premiera: 20 marca 2020

Kino wielkich emocji, intensywna, a jednocześnie niezwykle intymna opowieść, w której znajdziemy bezsilność i zagubienie, które tak często towarzyszą miłosnym kryzysom, ale także chwile śmiechu, wzruszenia i radości, które tak nieoczekiwanie odkrywamy w momentach życiowych przełomów.

To nie jest kolejny film o tym, że życie zaczyna się po rozstaniu, a przed nami tylko najlepsze chwile. I że wystarczy zapisać się na kurs tańca, żeby wszystko wróciło do normy. To szczery, intymny, poruszający i pełen emocji portret kobiety, która próbuje ułożyć swoje życie na nowo, po tym, jak rozsypało się na tysiące kawałków, gdy jej mąż odszedł do innej kobiety. W roli głównej znakomita Annette Bening.

W roli głównej czterokrotnie nominowana do Oscara i dwukrotnie nagrodzona Złotym Globem Annette Bening („American Beauty”, „Wszystko w porządku”). „To jej najlepsza i najbogatsza rola od wielu lat!” – czytamy w Screen Daily. „Wspaniała kreacja, emocjonalny nokaut” – Forbes, „Fascynująca!” – dodaje Vulture.
U boku aktorki zobaczymy Billa Nighy’ego („To właśnie miłość”, „Czas na miłość”) oraz gwiazdę serialu „The Crown”, Josha O’Connora.


Tekst i fotografie: Białostocki Ośrodek Kultury

baner