Bolewski & Tubis to duet, który tworzą śpiewający i grający na perkusji Radek Bolewski oraz grający na fortepianie i syntezatorze basowym Maciej Tubis
logo
czytaj E-gazety prasa online


Białostocki Ośrodek Kultury zaprasza na minikoncert on-line duetu Bolewski & Tubis

2020-05-05

Będzie to wyjątkowa okazja, aby posłuchać ich nowych utworów w niecodziennych, domowych wersjach.
Muzycy zaprezentują premierowe single „Twój Ślad” oraz „Ocean” pochodzące z najnowszej płyty "Bez Końca", której premiera zaplanowana jest na wrzesień 2020 roku. Przypomną także kilka utworów z pierwszej płyty "Lunatyk" (wyd. 2018).

Bolewski & Tubis to duet, który tworzą śpiewający i grający na perkusji Radek Bolewski oraz grający na fortepianie i syntezatorze basowym Maciej Tubis. W całkowicie unikatowy sposób połączyli grę na czterech instrumentach akustycznych bez dodawania jakichkolwiek elektronicznych sampli czy loopów.

Nowy album "Bez końca" opowiadać będzie o uczuciu ulotności i związanej z nią potrzebie zostawienia śladu. To w nas, ludziach, zapisana jest chęć bycia zapamiętanym, pozostawienia po sobie czegoś ważnego - poprzez miłość, sztukę, kreatywność, relacje międzyludzkie, troskę o najbliższe otoczenie i planetę. Po cichu marzymy i chcemy wierzyć, że to co piękne i wartościowe nigdy nie przeminie.

O tym właśnie jest ten album...

Bolewski i Tubis - minikoncert na żywo: 9 maja o godz. 18:00
livestreaming na FB BOK-u: https://www.facebook.com/Bialostocki.Osrodek.Kultury/

Tekst i fotografie: Białostocki Ośrodek Kultury

baner